Uzman Doktorlarımızdan Bilgi Almak İçin Lütfen Whatsapptan Mesaj Gönderin!
Kapat
Uzman Doktorlarımızdan Bilgi Almak İçin Lütfen Formu Doldurun!
Çağrı Merkezi Formu
Nasıl Ulaşırım

Pamukkale-Karahayıt’a aşağıdaki şekilde ulaşabilmektedir.

Karayoluyla ulaşım: Antalya ve Muğla karayollarıyla Denizli’ye ulaşan araçlar buradan Pamukkale istikametine doğru 19 km mesafe sonrasında merkezimize ulaşabilemektedir. Ankara ve Afyon istikametinden gelen araçlar Denizli’ye varmadan önce Pamukkale istikametine saparak 15 km sonra merkezimize ulaşabilmektedir. İzmir ve Aydın istikametinden gelen araçlar Sarayköy ilçesinden Sığma’ya giden tali yoldan 20 km mesafe sonrasında merkezimize ulaşabilmektedir.

Hava yoluyla ulaşım: Otelimiz Denizli’nin Çardak havalimanına 40 dakika mesafede, Antalya ve İzmir havalimanlarına 3 saat mesafededir. 

Misafirle ilk temas: Bilgilendirme içeriğinin telefon, internet veya yüz yüze aktarılmasından sonra misafirimizin beklentisi ve tıp merkezimizde sunmuş olduğumuz hizmetler, uygulamalar ve ürünler çerçevesinde rezervasyon gerçekleşmektedir. Tedavi veya dinlenme kürüne katılmak amacıyla Nobel Tıp Merkezini ve Pam Termal Oteli tercih eden hastalarımızın ve misafirlerimizin rezervasyon kaydı doğrudan önbüro elemanları tarafından yapılır. Tedavi kürlerinden birini tercih eden misafirlerimizin rezervasyonu yapılmadan önce kür merkezi resepsiyonundaki sağlık görevlilerine yönlendirilir. Telefonla, internet üzerinden veya yüz yüze tıp merkezimiz veya otelimizin resepsiyonuyla temasa giren misafirimize görevlilerimiz tarafından tedavi edilen hastalıklar, tedavi biçimleri, tedavi kürlerinin içeriği, tedavi kürlerinin süresi, tedaviye başlanması için gerekli koşullar, uygulama alanları ve birimleri, sağlık personeli hakkında bilgiler, doğal tedavi unsurlarının nitelikleri ve etkileri hakkında genel bilgiler verilir. Misafirin edindiği bilgiler neticesinde hastalığına uygun tedaviyi tercih etmesi üzerine görevlilerimiz misafirlerden aşağıdaki ön bilgileri edinirler:

 1. Geliş Amacı / Rahatsızlığı  
 2. Başka Hastalıklar  
 3. Sosyal Güvenlik Kurumu  
 4. Aldığı En Son Tedavi  
 5. En Son Tetkik-Röntgen/Zamanı  
 6. Geliş Tarihi  
 7. Konaklama Süresi  
 8. Refakatçi Durumu
 9. Bedensel Aktivite Durumu 
 10. Tercih Edilen Paket Adının ve Fiyatının Teyidi  
 11. Ödeme Şeklinin Teyidi
 12. İletişim Bilgileri

Ön bilgilerin alınması sonrasında misafirimizden elde edilen ön bilgiler ile hekimlerimize danışılır ve bedensel veya metabolik hastalığının tedavinin gerçekleştirilmesinde engel olabileceğinden kuşku duyulması halinde misafir doktorlarımızla görüştürülerek tedavi için teyid alınır. Doktorun tedaviyi teyit etmesiyle rezervasyon gerçekleştirilir ve rezervasyon formuna kayıt edilir. Doktorlarımızın telefon veya internet üzerinden kurulan temas üzerinden tedaviye teyid verememesi durumunda ise misafirimiz yüz yüze görüşmek ve muayene edilmek üzere kür merkezine davet edilir ve rezervasyon bundan sonra gerçekleştirilir. 

Copyright Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi. Tüm hakları saklıdır.
Nt Bilgi Teknolojileri