Uzman Doktorlarımızdan Bilgi Almak İçin Lütfen Whatsapptan Mesaj Gönderin!
Kapat
Uzman Doktorlarımızdan Bilgi Almak İçin Lütfen Formu Doldurun!
Çağrı Merkezi Formu
MANYETOTERAPİ
Son Güncellenme Tarihi: 17-08-2019 09:26:40

MANYETOTERAPİ

Manyetik alan tedavisi kas dokusu ve sinir dokusunun uyarılması sayesinde ağrı kontrolü sağlar. Bu tedavi aracı, biyomanyetik parçadan oluşur. Pozitif bir mıknatısla organizmanın Ph'ını düzelterek ve çok sayıda hastalığın olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak birbiriyle etkileşime giren negatif bir mıknatısa dayanır. Tıbbi biyomagnetizm, öncelikle kronik hastalıkları iyileştirmek için  kullanılır. Ancak, alternatif bir teknik olmasına rağmen, diğer tedavilerle mükemmel şekilde uyumludur, böylece hasta ilaçlarını bu sistemle herhangi bir risk olmadan birleştirebilir. Manyeto terapi eklemlerde ve kemiklerde ağrıyı hafifletmek için de kullanılabilir.

Etkiler: Magnetoterapinin etkileri çabuk algılanır ve üçüncü seanstan iyileşme gözlemlenir. Bununla birlikte, kişinin yaşadığı patolojinin , yaşı ve vücut bölgesinde ki bozulmaya bağlı olarak sonuçlar farklılık  gösterir.


HANGİ HASTALIKLARIN TEDAVİSİNDE KULLANILIR?

Tedavi ettiğimiz hastalıkları incelemek için tıklayın.

Bizimle iletişime geçmek için ekranınızın sağ alt kısmındaki Canlı Destek kutucuğundan bize ulaşın veya iletişim bilgileri için tıklayın.

Copyright Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi. Tüm hakları saklıdır.
Nt Bilgi Teknolojileri