Uzman Doktorlarımızdan Bilgi Almak İçin Lütfen Whatsapptan Mesaj Gönderin!
Kapat
Uzman Doktorlarımızdan Bilgi Almak İçin Lütfen Formu Doldurun!
Çağrı Merkezi Formu
Nerede Kalacağım

Tıp Merkezimiz hem otelimizde konaklayan hastalarımıza, hem de Pamukkale’deki konaklama birimlerinde ve Denizli ile çevre illerden günübirlik tedaviye gelen hastalarımıza doğal tedavi unsurlarıyla birlikte fizik tedavi ve reahabilitasyon hizmetleri vermektedir. Hastalarımız Pamukkale bölgesini Tıp Merkezimizin varlığı üzerinden 7 günlük dinlenme kürlerinden, 30 günlük rehabilitasyon kürlerine kadar sağlık amaçlı tercih edilebilmektedir.

Bünyesinde hizmet verdiğiniz Pam Termal Otelin 236 adet odası, ortak kullanıma açık 3 adet restoranı, lobby, televizyon ve eğlence salonu, 120 kişilik toplantı salonu, 1 adet kapalı ve 2 adet açık termal havuzu, 2 adet rehabilitasyon havuzu, 1 adet açık yüzme havuzu, 2 adet sauna, 2 adet buharlı sauna, 1 adet Türk hamamı, 2 adet fitness salonu, 1 adet çamur havuzu bulunmaktadır.

Hastalarımızın tedavileri süresince konaklama hizmeti verecek olan otelimizin ekibinde Genel Müdür, İşletme Müdürü, Önbüro Müdürü ve ekibi, F&B Müdürü ve ekibi, Housekeeping Müdürü ve ekibi, İnsan Kaynakları Müdürü, Teknik Servis Müdürü ve ekibi, Mutfak Şefi ve ekibi bulunmaktadır. Otelimiz ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından kaplıca oteli olarak ruhsatlandırılmıştır. 

Pam Termal Otel ile ilgili ayrıntılı bilgi için  www.pamthermal.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Copyright Nobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi. Tüm hakları saklıdır.
Nt Bilgi Teknolojileri